Arama
  • Anahtarcı ve Çilingirler
  • Arabulucular
  • Çevirmenlik Ofisleri
  • Kafeteryalar
  • Reklam Ajansları
Yer Seç

Tanıtım Video E24 Reklam Ajansı Video İzle

E24 Reklam ve İletişim Ajansı, Reklam ajansları, Prodüksiyon, Reklam Filmi, Sosyal Medya Reklamları, Google Reklamları

e24 İletişim ve Tasarım Ajansı 2016 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana Marmara Bölgesi başta olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasındaki marka kuruluşlara İletişim ve Tasarım alanlarında hizmet vermiştir. e24 müşterilerine, 360 derece yani “tüm reklam çözümlerini aynı çatı altında sunma” prensibi ile hareket eder. Web Sitenizi tasarlayıp yönetir, kurumsal kimliğinizi tasarlar, sosyal medyanızı yönetir ve markanızın kurumsal haber ve iletişim süreçlerini gerçekleştirir.


e24 İletişim ve Tasarım Ajansı kendi projelerini hayata geçirerek farklı start up kuruluşları kurmaktaktadır. Ajansımızın habercilik, dijital pazarlama, mobil uygulama ve web sitesi geliştirme, reklamcılık, rehber ve şehir dizini projeleri bulunmaktadır. e24 İletişim ve Tasarım Ajansı, start up projelerini hayata geçirmek isteyen genç girişimci adayları ile çalışmayı kendine prensip edinir. Start Up Kuruluşlarla ilk adımları birlikte atılacak web projelerine imza atar. Sizin de bir start up fikriniz varsa bize ulaşabilirsiniz.

Q Digital Marketing & Google Ads

Google Arama Ağı Reklamları, Görüntülü Reklamlar, Video Reklamlar ve Uygulama Reklamlarınızı yönetiyoruz. Google’ın sertifikalandırdığı uzmanlarımız sizin için dünyanın en büyük arama motorunda görünür olmanızı sağlıyor. Ayrıca Facebook, Twittter ve İnstagram hesaplarınızda reklamları en etkin şekilde planlayıp yönetiyoruz. E Mail Marketing ile satışlarınızı arttırmayı hedefliyor, farklı dijital reklam çözümleri sunuyoruz.

Q Grafik Tasarım Hizmetleriniz Nelerdir?

Kurumsal Kimlik Çalışmaları. Sosyal Medya Hesapları görsel tasarımları. Video Prodüksiyon. Fotoğraf Çekimi. Tanıtım Filmi. Dijital, Açıkhava, Gazete, Dergi, Web Sitesi Reklam Tasarımları. Logo ve Promosyon Ürünlerin Tasarımı. Kartvizit, Broşür, Dergi, Katalog, Kurumsal Ürünler, Özel Tasarımlar.

Q İletişim ve Medya Planlama Hizmetleriniz Nelerdir?

Kurumsal kamuoyu bilgilendirme hizmetleri. Haber metni yazımı. Haber servisi. Etkinlik takibi, Kurumsal dergi hazırlık ve tasarım çalışmaları. P&R danışmanlığı. Medya Planlama hizmeti ile yazılı ve görsel basın reklam çalışmaları.

Q Reklam filmi çekiyor musunuz?

Tanıtım filmi çekimleri. Drone çekim. Reklam filmi ve video prodüksiyon hizmetleri. Sosyal medya videoları. Ürün fotoğrafçılığı. Mekan fotoğrafları. Özel video klip ve film çalışmaları.

İşletmeyi Puanlayın veya Yorum Yapın

Bu İşletme için puanınız

angry
crying
sleeping
smily
cool
Dosya Ara

Yorumunuzun en az 140 karakter uzunluğunda olması tavsiye edilir :)

Çalışma Saatlerini Göster
  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00